Detail nemovitosti: Rodinný dům v Jaroměřicích n/R.
Okres: Třebíč
Celková plocha pozemku: 424
Celková zastavěná plocha: 160
Popis: Rodinný dům č.p.95 v Jaroměřicích nad Rokytnou je postaven v souvislé uliční zástavbě, na stavebním pozemku, který má vým. 424 m2. Zastavěná plocha domu je cca 160 m2. Jedná se o přízemní dům se sedlovou střechou, postavený do tvaru písmene L, na st. parcele, která částečně řeší uzavřenou zahradu přístupnou přes průjezd domu z ulice. Na dům směrem do zahrady navazují vedlejší stavby. Na zahradě je kopaná studna.
Dům je částečně podsklepený, přízemní, se dvěma bytovými jednotkami, které rozděluje uzavřený průjezd dvoukřídlovými dřevěnými vraty z obou stran. Z průjezdu jsou řešeny vstupy do obou bytových jednotek.
Vstup do levé bytové jednotky je do předsíně, na kterou navazuje kuchyň, kde jsou kamna na tuhá paliva a zdvojené okno do dvora. Z kuchyně je přístupný jeden obytný pokoj s oknem do ulice. V této části se nachází vstup do sklepa z průjezdu. Jedná se o nízký sklep s klenutým stropem, podlaha hlína, tvoří jednu místnost. Pravá část je přístupná z průjezdu do chodby, odtud do koupelny. Dvě místnosti jsou přístupné z chodby a jsou situovány do zahrady.
Je možné napojení na veškeré inženýrské sítě města Jaroměřic n/R.
Typ budovy: PENB G
 
Zpět na výpis nemovitostí...