Detail nemovitosti: Rekreační chata u Pyšeláku
Obec: Budišov
Okres: Třebíč
Celková plocha pozemku: 721
Celková zastavěná plocha: 49
Popis: Překrásná rekreační chata na východním břehu rybníka Pyšelák v Budišově, cca 70 m od vody. Chata je postavena a na vlastním pozemku – zast. plocha 49 m2, okolní pozemek o vým. 672 m2.
Dispozičně chata řeší: podzemní podlaží, částečně zapuštěné do terénu, kde jsou dva sklepy, garáž pro osobní automobil a splachovací WC. Přízemí je zvýšené oproti terénu a přes dřevěné dveře je vstup do haly, odkud je přístupná šatna, sociální zařízení, kde je keramické umývadlo, sprchový kout, přívod teplé a studené vody, a splachovací WC. Dále je vstup do kuchyně, kde je kuchyňská linka s dřezem, přívod teplé a studené vody, celoelektrický sporák, spížní skříň, keramický obklad. Z prostorné haly je vstup do vlastní obytné místnosti s krbem a odtud je přístupná lodžie. Z této místnosti je přístupné podkroví po dvouramenném dřevěném schodišti a v podkroví se nachází dvě ložnice a splachovací WC s umývátkem. Z jedné ložnice je přístupné francouzské okno.
Chata je napojena na vlastní studnu, splaškové vody jsou sváděny do jímky na vyvážení. Voda je čerpána do chaty domácí vodárnou, pro ohřev slouží elektrický bojler. Konstrukce chaty je dřevěná, oboustranně obíjená, spodní podlaží je zděné, obložené kamenem. Střecha pultová, krytina plechová.
Chata je ve velmi dobrém stavu, k okamžitému používání.
Cena dle dohody
Topení: krb
Voda: z vlastní studny
Plyn: není
Kanalizace: do vlastní jímky
Ústřední vytápění: krb
Elektřina: 230/400
Stav objektu: výborný
Typ budovy: rekreační chata
Poznámka: Cena dle dohody
 
Zpět na výpis nemovitostí...